I CÓŻ, ŻE ZE SZWECJI…

I CÓŻ, ŻE ZE SZWECJI…  szwecja

Informujemy, że w ZSO nr 13 w Zabrzu, ul. Wajdy 7, w każdy poniedziałek, w godzinach od 17.15 do 18.15

odbywają się zajęcia dodatkowe z języka szwedzkiego.

W tym roku szkolnym, zajęcia finansuje Fundacja Pomocy Dzieciom ULICA i mogą w nich uczestniczyć uczniowie ze wszystkich szkół zabrzańskich

Lekcje języka szwedzkiego odbywały się w naszej szkole w poprzednim roku szkolnym, prowadziła je pani Magdalena Szygula w ramach praktyk studenckich. Uczestnikami byli uczniowie Gimnazjum nr 13. Ponieważ uczniowie wyrazili chęć kontynuowania nauki języka szwedzkiego, w tym roku szkolnym zajęcia zostały zorganizowane przez Dyrektora szkoły we współpracy z Fundacją Pomocy Dzieciom ULICA.

WIĘCEJ INFORMACJI

  1. Uczymy się języka szwedzkiego
  2. Konungariket Sverige
  3. Boże Narodzenie w Szwecji
© 2016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Zabrzu