Szkolny Klub Modelarski „13”

Szkolny Klub Modelarski „13” przygotowuje się do

XI Zawodów Modeli Halowych  F1N w Pyskowicach

Młodzież SKM „13” w Zabrzu podczas ferii zimowych – 24 lutego 2016 r. w Pyskowicach przygotowywała się do XI Zawodów  Modeli Holowych o Puchar Dyrektora MOK i S, które zaliczane są do punktacji Pucharu Polski w klasie F1N.

 Zawody odbędą się 5 marca 2016 r. a wezmą w nich udział uczniowie z klasy 2a Gimnazjum nr 13 w Zabrzu:  Kasia Alares, Oliwia Kliś, Ania Fidler,  Dominik Krzos, Arek Cheda, Michał Kowalski oraz uczeń klasy 3a Bartek Tymel. Zawodnicy ćwiczyli technikę rzutów samolotów aby uzyskać jak najdłuższy czas lotów, których suma klasyfikuje zawodników na danym miejscu indywidualnie raz drużynowo.

Instruktor modelarstwa: Mariola Pomorska

© 2016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Zabrzu