Miejska Akcja Kluczyk

Miejska Akcja Kluczyk, skierowana do uczniów, nauczycieli i pracowników zabrzańskich szkół.

Organizatorem Miejskiej Akcji Kluczyk  jest Zespół Szkół Ogólnokształcących  nr 13 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zabrzu. Koordynatorami  akcji są:   Iwona Korycik i Anna Nowińska.

Miejską Akcję  Kluczyk  szkoła przeprowadza we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Licencjonowanych Serwisów Kluczowych.

Celem  akcji jest niesienie pomocy Klinice Budzik, pomagającej dzieciom przebywającym w śpiączce  po ciężkich urazach mózgu.

W akcji zbieramy złom kluczowy (stare i niepotrzebne klucze) dla „BUDZIKA” Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk – wybudzanie dzieci ze śpiączki.

Akcję w zabrzańskich szkołach przeprowadzamy od 9 stycznia 2017 r. do 11 lutego 2017 r.

Załączniki do pobrania w PDF

Regulamin Miejskiej Akcji Kluczyk