III Miejski projekt konkursowy „Tradycje bożonarodzeniowe w Polsce”

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zabrzu

serdecznie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ich nauczycieli do udziału

w III Miejskim projekcie konkursowym Tradycje bożonarodzeniowe w Polsce

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zabrzu zaprasza uczniów zabrzańskich szkół gimnazjalnych do udziału w Miejskim projekcie konkursowym Tradycje bożonarodzeniowe w Polsce. Celem projektu konkursowego jest zachęcenie młodzieży do poznania tradycji i zwyczajów świątecznych oraz wzbogacenie wiedzy o elementach tradycji polskiej.

Honorowy patronat nad konkursem objęła Pani Małgorzata Mańka-Szulik, Prezydent Miasta Zabrze oraz o. Wojciech Węglicki OSCam, proboszcz rzymskokatolickiej parafii OO. Kamilianów p.w. św. Kamila w Zabrzu.

 

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 20 listopada 2015 r.

Prezentacja projektu konkursowego, uroczystość ogłoszenia wyników projektu konkursowego i wręczenie nagród nastąpi w dniu 15 grudnia 2015 roku w ZSO nr 13 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zabrzu przy ul. Wajdy 7.

 Organizatorzy konkursu:

 Anna Nowińska, Bożena Parchańska, Beata Rogut, Krystyna Zalewska, Anna Znajomska

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA

 

 

 

 

© 2016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Zabrzu