IV Miejski projekt konkursowy Tradycje bożonarodzeniowe w Polsce

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13

im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zabrzu

serdecznie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ich nauczycieli

do udziału w IV Miejskim projekcie konkursowym

Tradycje bożonarodzeniowe w Polsce

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zabrzu zaprasza uczniów zabrzańskich szkół gimnazjalnych do udziału w IV Miejskim projekcie konkursowym Tradycje bożonarodzeniowe w Polsce. Celem projektu konkursowego jest zachęcenie młodzieży do poznania tradycji i zwyczajów świątecznych oraz wzbogacenie wiedzy o elementach tradycji polskiej.

Honorowy patronat nad konkursem objęła Pani Małgorzata Mańka-Szulik, Prezydent Miasta Zabrze oraz o. Wojciech Węglicki OSCam, proboszcz rzymskokatolickiej parafii OO. Kamilianów p.w. św. Kamila w Zabrzu.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 8 listopada 2016 r.

Prezentacja projektu konkursowego, uroczystość ogłoszenia wyników projektu konkursowego i wręczenie nagród nastąpi w dniu 13 grudnia 2016 roku w ZSO nr 13 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zabrzu przy ul. Wajdy 7.

Organizatorzy konkursu:

Anna Nowińska, Beata Rogut, Krystyna Zalewska, Anna Znajomska

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA

© 2016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Zabrzu