Miejski projekt konkursowy – Zwyczaje i obrzędy wielkanocne w Polsce

Zespół  Szkół Ogólnokształcących nr 13  im. Marii Skłodowskiej – Curie  w Zabrzu 

serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VI) i ich nauczycieli  do udziału

w Miejskim  projekcie  konkursowym Zwyczaje i obrzędy wielkanocne w Polsce

 

Zespół  Szkół Ogólnokształcących nr   13  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zabrzu  zaprasza uczniów zabrzańskich szkół   podstawowych  do udziału w  Miejskim projekcie konkursowym Zwyczaje i obrzędy wielkanocne w Polsce. Celem projektu  konkursowego jest zachęcenie młodzieży do poznania tradycji i zwyczajów  wielkanocnych oraz bogacenie wiedzy o elementach tradycji polskiej.

Honorowy patronat nad konkursem objęła Pani Małgorzata Mańka-Szulik, Prezydent Miasta Zabrze oraz o. Wojciech Węglicki OSCam, proboszcz rzymskokatolickiej parafii OO. Kamilianów p.w. św. Kamila w Zabrzu.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do dnia 17 lutego  2015 r.

Prezentacja  projektu konkursowego,   uroczystość ogłoszenia wyników projektu konkursowego  i wręczenie nagród nastąpi  w dniu  19 marca  2015  roku  w   ZSO nr 13 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zabrzu przy ul. Wajdy 7.

 

ZAŁĄCZNIKI

Regulamin Miejskiego projektu konkursowego Zwyczaje i obrzędy wielkanocne w Polsce

OŚWIADCZENIE O ZGODZIE NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

ZGŁOSZENIE DO PROJEKTU KONKURSOWEGO

 Organizatorzy konkursu:

 Anna Nowińska, Beata Rogut, Krystyna Zalewska

 

 

© 2016 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Zabrzu